Rekomendacje

Lepszej architektki wnętrz nie moglibyśmy sobie wymarzyć. Super kontakt i profesjonalne podejście do klienta, Pani Kasia wysłuchała wszystkich naszych pomysłów i potrzeb po czym w sposób genialny wpasowała w projekt naszego wnętrza! Projekt przeszedł nasze oczekiwania, wszystko wygląda lepiej niż sobie wyobrażaliśmy! Kontakt z Panią Kasią to czysta przyjemność odpowiadała na każde nasze pytania, uwzględniała nasze propozycje i uwagi co do zastosowanych rozwiązań. Zdecydowanie i z całego serca możemy polecić Kreślone na Miarę! Kasia i Piotrek 🙂
"Polecam serdecznie osobom, które szukają profesjonalnego, a zarazem świeżego podejścia do architektury. Zaangażowanie pani architekt oraz proponowane przez nią rozwiązania (kilka wariantów) gwarantują stworzenie wymarzonego M."
Kasia stworzyła moją wymarzoną łazienkę! Idealnie dobrane materiały i dodatki wprowadzają cudowną atmosferę ❤ Mając na uwadze każdy szczegół, zarówno kwestie praktyczne, nasze potrzeby, jak i preferencje wizualne, przygotowała dla nas projekt który idealnie wpisuje się w naszą nieregularną przestrzeń, maksymalnie wykorzystując jej potencjał. Z dużym wyczuciem wyprowadziła mnie z błędnych pomysłów i bardzo Ci za to Kasiu dziękuję! Serdecznie polecam!
P. Ela Z.
" Świetnie wyszkolony architekt. Pani Katarzyny podchodzi do tematu z pasją! Serdecznie Polecam! "
"Polecam serdecznie współpracę! Pani Kasia to profesjonalistka, która potrafi z każdego wnętrza wydobyć jego urok i wykorzystać drzemiący w nim potencjał. Doradzi, pomoże na każdym etapie realizacji. Polecam!"
P. Ola G.
Zadzwoń do nas