O mnie

 

Kreślone na miarę powstało z potrzeby urzeczywistnienia i połączenia moich dwóch pasji, którymi są architektura oraz projektowanie i konstrukcja ubrań. 

Kreślone na miarę to także początek mojej nowej, samodzielnej drogi.

Od ponad 7 lat zajmuję się projektowaniem wnętrz. Zarówno są to wnętrza komercyjne takie jak sklepy, biura, hotele jak i wnętrza prywatne. Szczególnie bliskie memu sercu są mieszkania i domy prywatne, ze względu na bezpośredni kontakt z klientem. 

W 2020 roku uzyskałam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej i jestem członkiem Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej.

Architektura, była i jest moją wielką miłością.

Pasja ta zaczęła się już ujawniać w dzieciństwie, kiedy jako mała dziewczynka rysowałam przekroje budynku, w których projektowałam wnętrza wyimaginowanym rodzinom czy układy urbanistyczne – tak może się to wydawać dziwne, jednak godzinami mogłam spędzać nad kartką papieru :).

Tak zostało do dziś, uwielbiam tworzyć wnętrza wykreślone na miarę każdego z klientów. Uwielbiam nawiązywać kontakty z różnymi ludźmi i poznawać ich pasje, styl życia, tak aby Twoje miejsce było miejscem spersonalizowanym, dbając o każdy detal.

Hobbistycznie zajmuję się szyciem i konstrukcją ubioru, a także szyciem dekoracji do własnego mieszkania. 

Kocham podróżować i poznawać styl życia i kulturę innych narodowości.

Wiele radości sprawia mi pieczenie i dekorowanie słodkości.

A gdy tylko nadarzy się okazja śpiewam i tańczę.

 

 

 

 

 

 

Call Now ButtonZadzwoń do nas