O mnie

O mnie, architekt katarzyna tarapata
fot. Ida Podsiębierska / http://idapodsiebierska.pl/

 

 

 

 

 

 

Kreślone na miarę powstało z mojej miłości do architektury i projektowania wnętrz. Wiem jak bardzo ważnym dla każdego z nas jest przestrzeń jaką się otaczamy. Dlatego pragnę aby, każde wnętrze, które wychodzi spod mojej ręki było wykreślonę na miarę potrzeb, upodobań czy budżetu mojego klienta.

Kreślone na miarę to także początek mojej nowej, samodzielnej drogi.

Od ponad 2013 roku zajmuję się projektowaniem wnętrz oraz projektowaniem architektury kubaturowej. W swojej karierze zaprojektowałam wiele obiektów komercyjnych takich jaki sklepy, biura, hotele, kliniki jak i wnętrza prywatne.

Szczególnie bliskie memu sercu są mieszkania i domy prywatne, ze względu na bezpośredni kontakt z klientem. 

W 2020 roku uzyskałam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej i jestem czynnym członkiem Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej.

Miłość do architektury miała swoje początki już w dzieciństwie, kiedy jako mała dziewczynka rysowałam przekroje budynku, w których projektowałam wnętrza wymyślonym rodzinom, czy układy urbanistyczne – godzinami mogłam spędzać czas nad kartką papieru.

Tak zostało do dziś, uwielbiam tworzyć piękne miejsca, funkcjonalne wnętrza, ale przede wszystkim takie które będą możliwe do wykonania zarówno pod względem technicznym jak i budżetowym.

Uwielbiam poznawać  Ludzi, ich pasje, styl życia. Często zafascynować się Twoim życiem. Chcę Cię poznać, przede wszystkim dlatego, aby Twoje miejsce było miejscem spersonalizowanym, dbając o każdy detal.

Hobbistycznie zajmuję się szyciem i konstrukcją ubioru, a także szyciem dekoracji do własnego mieszkania. 

Kocham podróżować i poznawać styl życia, kuchnię i kulturę innych społeczności, kultur czy narodowości.

Wiele radości sprawia mi pieczenie i dekorowanie ciast i ciasteczek.

A gdy tylko nadarzy się okazja śpiewam i tańczę, a także tworzę obrazy.

 

 

 

 

Call Now ButtonZadzwoń do nas